Članovi komisije za najkreativnije obilježavanje Dana planete Zemlje donjeli su odluku da su sljedeći učenici nagrađeni:

Srednja škola za tekstil, kožu i dizajn:

Naida Vilić

Amina Vrućak

Ajla Džanović

Akir Latić

Alisa Sjenar

Srednja škola metalskih zanimanja:

Jasmina Jeleč

Adiamer Hasanović

Asja Kurtagić

Mirnesa Stalan

Zejnep Tuzlak

Moramo istaći da nam zadatak nije bio lagan na što se ne žalimo jer to znači da smo na jedan dostojanstven, kreativan i odgovoran način obilježili Dan planete Zemlje.

Također smo donijeli odluku da nagradimo i ostale učenike koji su učestvovali a o pojedinostima sve učenike će informisati profesori Mirsad Cvrk i Alma Ahmethodžić.

Nemojmo zaboraviti da očuvanje planete nije da o tome samo razgovaramo nego i da nesto poduzmemo i promijenimo u praksi.

Članovi komisije: Mirsad Cvrk, Almedina Pasic-Muratovic, Merima Mehmedović i Alma Ahmethodžić.

#Etos#Thinkerica#Srednja škola za tekstil, kožu i dizajn#Srednja škola metalskih zanimanja#

Učenici Srednje škole za tekst, kožu i dizajn i učenici Srednje škole metalskih zanimanja realizovali su zavidan broj aktivnosti povodom Dana planete Zemlje.