15.10.2019.. Sa početkom u 19:00 h u prostorijama Srednje škole za tekstil, kožu i dizajn u okviru projekta „Jednaki u različitosti -spoznajmo i živimo svijet” održan je koncert koji su pripremili učenici Srednje muzičke škole, izložba likovnih radova koju su pripremili učenici Srednje škole za tekstil kožu i dizajn i prikazan je video pod nazivom  “Obilazak Starog Grada”. Video prikazuje sve učesnike u projektu, a zahvaljujući učenicima iz Srednje ugostiteljsko-turističke škole,  svi učesnici su se upoznali sa sakralnim objektima i kulturno-historijskim naslijeđem. Zahvaljujemo se vrijednim profesorima koji su radili sa učenicima Željki Andrić, Rasimu Šahmanu i Mubini Mujačić. Hvala dragim gostima, kolegicama i kolegama kao i učenicima. Posebno hvala volonterima!

Projekt je dio programa ETOS Inicijative koji provodi TPO Fondacija iz Sarajeva.

Koordinatorice: Alma Ahmethodžić,Aldijana Muslim I Mubina Mujačić