Dana 21.11.2022. godine sa početkom u 13:00 sati održana je I maturalna karaoke zabava. Zahvaljujući učešću u projektu „Škola aktinvih građana i sistematske projene u nastavi građanskog obrazovanja u BiH“, učenice Amila Oglečevac i Hana Gegić su kroz školski projekt „Prezentacijom do ugleda“ za školu obezbijedile novi zvučnik i mikrofon koji će biti korišteni na školskim priredbama i na maturalnim zabavama. Na današnjoj zabavi prikladnim programom obilježen je Dan državnosti Bosne i Hercegovine, a također su nagrađeni i najistaknutiji učenici IV razreda nakon čega je počela karaoke zabava.
Projekt “Škola aktinvih građana i sistematske projmene u nastavi građanskog obrazovanja u BiH“ realizuje Udruženje izbornih zvaničnika BiH, AGORA (CE) uz podršku Ministarstva vanjskih poslova Republike Češke.