Danas je održana svečanost povodom dodjele ugovora /stipendija učenicima prvog, drugog i trećeg razreda srednjih stručnih škola u školskoj 2023/2024. godini koji se školuju za deficitarna zanimanja na području Kantona Sarajevo u školskoj 2023/2024. godini.Učenici naše škole u pratnji roditelja i direktora naše Škole prisustvovali su ovoj svečanoj dodjeli stipendija.

Posebno smo ponosni na našu Iman Čoralić, maturanticu naše Škole koja je predstavila svoj obrazovni put kroz našu Školu, održala inspirativan govor pred ministricom, predstavnicima Ministarstva, direktorima srednjih stručnih škola sa deficitarnim zanimanjima u KS i učenicima stipendistima, te predstavila svoj mali biznis koji je rastao skupa s njom i njenim obrazovanjem.